Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je moderní a efektivní způsob vytápění a chlazení domácností a komerčních budov, které využívá energii ze vzduchu, vody nebo země. Tepelné čerpadlo je ekologičtější a levnější způsob vytápění a chlazení ve srovnání s tradičními topnými systémy.

Výhody tepelných čerpadel:

  1. Úspora nákladů: Tepelná čerpadla využívají efektivně obnovitelné zdroje energie z okolí, jako je vzduch, voda nebo země, a tím výrazně snižují náklady na vytápění a chlazení domácností a budov.
  2. Ekologičnost: Díky využití obnovitelných zdrojů energie tepelná čerpadla mají menší ekologický dopad na životní prostředí než topná zařízení spalující fosilní paliva. Tím přispívají k ochraně životního prostředí a snižují emise skleníkových plynů.
  3. Víceúčelovost: Tepelná čerpadla mohou sloužit nejen k vytápění, ale i k chlazení, ohřevu teplé užitkové vody či podlahovému vytápění, což poskytuje široké možnosti využití a flexibilitu.
  4. Dlouhodobá úspora nákladů: I když je pořizovací cena tepelného čerpadla často vyšší než u jiných topných systémů, dlouhodobě je výhodnější díky nižším provozním nákladům a nižším nárokům na údržbu.

Z těchto důvodů se tepelná čerpadla stávají stále populárnější alternativou k tradičním topným systémům, zejména v oblastech, kde je důležitá úspora energie a snižování zátěže na životní prostředí.

Vzhledem k dlouholetým dobrým zkušenostem se naše společnost specializuje na instalaci, servis a údržbu tepelných čerpadel značek LG a IVT. Kontaktujte nás pro více informací o tepelných čerpadlech a jejich využití ve vašem prostředí.

Dotace nová zelená úsporám

Dotace nová zelená úsporám

Jsme registrovaným partnerem programu Nová zelená úsporám. Vyřídíme za Vás dotaci na fotovoltaiku, tepelné čerpadlo, fotovoltaický ohřev teplé vody, nabíječku elektromobilů, chytrou elektroinstalaci.

Kontaktujte nás

Reference

Montáž FVE - Orlová

8,30 kWp + 10,65 kWh

Panely TrinaSolar 395Wp celočerné
Střídač Goodwe 10ET+ s bateriemi Pylontech H2

Montáž FVE - Orlová

Montáž FVE - Mořkov

56,03 kWp + 29,90 kWp původní FVE

135ks panelů Longi 415Wp 
2ks střídačů Goodwe 30MT

Montáž FVE - Mořkov

Montáž TČ - Velká Polom

9 kW + TUV 300L + 5 x 450Wp

Tepelné čerpadlo LG Therma V 9 kW
Bojler 300L s fve ohřevem 5 x 450Wp 

Montáž TČ - Velká Polom
IBC SOLAR
Krannich Solar
Baywa
Goodwe
Solax
Pylontech
Tigo
ČFA
LG
IVT
Logitex
Loxone

Aktuality

NZÚ light POZASTAVENO!!!

Razantní snížení dotací o 50.000,- Kč

Dle našich informací dojde k 20.1.2024 ke snížení dotací pro fotovoltaické systémy z Nová Zelená Úsporám o 50.000,- Kč. Bude se týkat všech nově podaných žádostí na fond ŽP od 20.1.2024. 

Poslední možnost zístkat dotaci v plné výši až 220.000,- Kč.

PF 2024

Přemýšlíte o některé z našich služeb?

Kontaktujte nás