O společnosti

O společnosti

Společnost EcoSun se již od roku 2009 specializuje na instalace fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, ohřevů teplé vody a chytrých domů Loxone.

Společnost EcoSun byla založena počátkem roku 2009 se záměrem provozovat vlastní fototovoltaické elektrárny. Po své první instalaci pochopila budoucnost oboru a začala se mu naplno věnovat. Od projektování, instalací, revizí, servisních služeb, až po veškerou administrativní agendu.

Počátkem roku 2010 společnost rozšířila své aktivity o instalace tepelných čerpadel, klimatizací a bazénových odvlhčovačů. Společnost převzala montážní firmu s dlouholetou tradicí v oboru.

Od roku 2011 společnost provozuje své dvě vlastní fotovoltaické elektrárny a v dalších dvou společnostech vlastnících fotovoltaické elektrárny se majetkově podílí. Dále přebrala pod svůj dálkový dohledový systém a servis několik externích solárních parků a střešních instalací.

Během roku 2012 společnost zprovoznila dalších 8 vlastních elektráren a ke konci roku 2013 již má 1 500 zákazníků s více jak 1 800 střešními instalacemi fotovoltaických elektráren.

Od roku 2013 navázala spolupráci se společností Logitex, kdy začala instalovat její fotovoltaické bojlery pro ohřevy teplé vody.

V roce 2015 se začala rozvíjet spolupráce se společností Loxone. Od prvních jednoduchých instalací k dnešním profesionálním instalacím chytrého domu Loxone.

S rokem 2018 přichází na trh nový typ fotovoltaických elektráren včetně bateriového uložiště. Společnost navázala spolupráci s výhradním dodavatelem střídačů Goodwe. Posléze přibrala do svého portfolia produkty společnosti Solax.

Díky bohatým zkušenostem v oboru vás můžeme provést vaším projektem od návrhu, instalace, zaškolení, revize, servisu a následné podpory.

Reference

Montáž FVE - Orlová

8,30 kWp + 10,65 kWh

Panely TrinaSolar 395Wp celočerné
Střídač Goodwe 10ET+ s bateriemi Pylontech H2

Montáž FVE - Orlová

Montáž FVE - Mořkov

56,03 kWp + 29,90 kWp původní FVE

135ks panelů Longi 415Wp 
2ks střídačů Goodwe 30MT

Montáž FVE - Mořkov

Montáž TČ - Velká Polom

9 kW + TUV 300L + 5 x 450Wp

Tepelné čerpadlo LG Therma V 9 kW
Bojler 300L s fve ohřevem 5 x 450Wp 

Montáž TČ - Velká Polom
IBC SOLAR
Krannich Solar
Baywa
Goodwe
Solax
Pylontech
Tigo
ČFA
LG
IVT
Logitex
Loxone

Přemýšlíte o některé z našich služeb?

Kontaktujte nás