Fotovoltaika

Fotovoltaika

Fotovoltaika využívá obnovitelnou formu energie, která je čistá, ekologicky šetrná a nevyčerpatelná, což z ní činí ideální zdroj energie pro domácnosti i průmyslové objekty.

Instalace fotovoltaických panelů výrazně sníží náklady na energie a přispívá k nezávislosti na dodavatelích elektrické energie. Díky neustálému vývoji jsou dnes panely a střídače daleko účinnější, což zvyšuje jejich využitelnost a spolehlivost i v nepříznivých podmínkách.

Využití baterií v systému poskytuje daleko větší nezávislost a využitelnost vyrobené energie. Navíc i při výpadku elektrické energie budete mít zajištěnu dodávku energie z baterií.

Další z možností je fotovoltaický ohřev vody, díky kterému máte zajištěn ohřev teplé užitkové vody za minimální náklady až 9 měsíců v roce.

Jsme odborníky na fotovoltaické technologie od roku 2009 a poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu, instalace a údržby fotovoltaických systémů pro domácnosti i podniky.

Klademe důraz na individuální přístup. Každý zákazník má jiné potřeby a představy, a proto už od samotného začátku preferujeme osobní kontakt s naším technikem.

Kontaktujte nás pro více informací o výhodách fotovoltaických systémů a jejich možnostech využití. Domluvte si osobní schůzku s naším technikem.

Dotace nová zelená úsporám

Dotace nová zelená úsporám

Jsme registrovaným partnerem programu Nová zelená úsporám. Vyřídíme za Vás dotaci na fotovoltaiku, tepelné čerpadlo, fotovoltaický ohřev teplé vody, nabíječku elektromobilů, chytrou elektroinstalaci.

Kontaktujte nás

Reference

Montáž FVE - Orlová

8,30 kWp + 10,65 kWh

Panely TrinaSolar 395Wp celočerné
Střídač Goodwe 10ET+ s bateriemi Pylontech H2

Montáž FVE - Orlová

Montáž FVE - Mořkov

56,03 kWp + 29,90 kWp původní FVE

135ks panelů Longi 415Wp 
2ks střídačů Goodwe 30MT

Montáž FVE - Mořkov

Montáž TČ - Velká Polom

9 kW + TUV 300L + 5 x 450Wp

Tepelné čerpadlo LG Therma V 9 kW
Bojler 300L s fve ohřevem 5 x 450Wp 

Montáž TČ - Velká Polom
IBC SOLAR
Krannich Solar
Baywa
Goodwe
Solax
Pylontech
Tigo
ČFA
LG
IVT
Logitex
Loxone

Aktuality

NZÚ light - Aktualizace

NZÚ light - Aktualizace výše dotace, nyní můžete na fotovoltaický ohřev vody čerpat dotaci ve výši 70.000,- Kč

NZÚ 1.png 45.18 KB

NZÚ light POZASTAVENO!!!

Razantní snížení dotací o 50.000,- Kč

Dle našich informací dojde k 20.1.2024 ke snížení dotací pro fotovoltaické systémy z Nová Zelená Úsporám o 50.000,- Kč. Bude se týkat všech nově podaných žádostí na fond ŽP od 20.1.2024. 

Poslední možnost zístkat dotaci v plné výši až 220.000,- Kč.

Přemýšlíte o některé z našich služeb?

Kontaktujte nás